ua eng

РодовідУчитель

about
Кузьмич Давид - РодовідУчитель 2022 трудового навчання та основ здоров’я
Перший в історії України Всеукраїнський освітньо-методологічний відбір “РодовідУчитель - 2022”, організований ГО “РОДОВІДсвіт” та МОН України для визначення і вшанування найкращих Вчителів-новаторів для РОДОВІДшколи.

Неймовірно фахова та професійна команда університетських викладачів з найкращих національних університетів України та методологи Міністерства освіти і науки України щороку визначають кращих РодовідУчителів по 22 базовим академічним предметам середньої освіти та 18 предметам креативної освіти та метавсесвіту.

Таким чином РОДОВІДшкола за визначенням має найкращий навчально-освітній план від раннього розвитку (2-6 років) до всієї середньої освіти найвищого ґатунку з видачею атестату про середню освіту державного зразка і є базовою дистанційною школою країни.

В арсеналі РОДОВІДШколи є окремий освітній продукт ранього розвитку «Життя в долонях» (посібник для Мам, Батьків, дошкільної і початкової освіти). Цей продукт (108 годин контенту українською, англійською британською, англійською американською) вже грифований МОН України з 2 до 6 років та для 1 і 2 класів.

Визначено переможців Всеукраїнського освітньо-методологічного відбору «РодовідУчитель – 2022») «Таким чином РОДОВІДшкола за визначенням має найкращий навчально-освітній план від раннього розвитку (2-6 років) до всієї середньої освіти найвищого ґатунку з видачею атестату про середню освіту державного зразка і є базовою дистанційною школою країни.

Життя в долонях

Визначено переможців Всеукраїнського освітньо-методологічного відбору «РодовідУчитель – 2022»

Категорія «Початкова освіта»
Предмет «Математика»
Ботюк Сніжана Любомирівна, вчитель початкових класів Отинійського ліцею Отинійської селищної ради Івано-Франківської області
Предмет «Українська мова та читання»
Кириченко Наталя Миколаївна, вчитель початкових класів Одеської загальноосвітньої школи № 5 І-ІІІ ступенів Одеської міської ради Одеської області
Предмет «Я досліджую світ»
Плющ Юлія Олегівна, вчитель початкових класів Костопільського ліцею № 1 Костопільської міської ради Рівненської області
Категорія «Базова середня освіта»
Предмет «Біологія»
Древицька Ганна Василівна, вчитель біології та хімії середньої загальноосвітньої школи № 230 Святошинського району м. Києва
Предмет «Всесвітня історія»
Шиманчик Яна Миколаївна, вчитель історії та правознавства Мар’є-Дмитрівського ліцею Девладівської сільської ради Дніпровської області
Предмет «Географія»
Морган Владислав Костянтинович, вчитель географії Новомиколаївського ліцею № 1 Верхньодніпровської міської ради Дніпровської області
Предмет «Зарубіжна література»
Мендусь Тетяна Петрівна, вчитель української мови, літератури та зарубіжної літератури ліцею № 7 м. Гайсин Гайсинської міської ради Вінницької області

Предмет «Історія України / вступ до історії України»
Приймак Наталія Іллівна, вчитель історії комунального закладу «Ліцей інформаційних технологій» Кам’янської міської ради Дніпровської області
Предмет «Математика (алгебра/геометрія)»
Гуназа Леся Миколаївна, вчитель математики та інформатики Броварської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 2 ім. В. О. Сухомлинського Броварської міської ради Броварського району Київської області
Предмет «Основи здоров’я»
Булат Наталія Сергіївна, вчитель основ здоров’я, предмета «Захист України» закладу загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів № 9 Подільської міської ради Подільського району Одеської області
Предмет «Технології»
Кузьмич Давид Володимирович, вчитель трудового навчання та основ здоров’я Бориславської державної гімназії Львівської області
Предмет «Українська література»
Юрченко Аліна Сергіївна, директор, вчитель української мови та літератури Лубенської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 8 Лубенської міської ради Полтавської області
Предмет «Українська мова»
Мельник Ірина Петрівна, вчитель української мови та літератури Комунального закладу «Ліцей «Науковий» Міської ради м. Кропивницького»
Харитонова Антоніна Вікторівна, вчитель української мови та літератури Ніжинської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 7 Ніжинської міської ради Чернігівської області
Предмет «Фізика»
Михайляк Олена Петрівна, вчитель фізики комунального закладу «Оленівський ліцей з дошкільним підрозділом» Вороновицької селищної ради Вінницької області Предмет «Фізична культура»
Вишня Світлана Олександрівна, вчитель фізичної культури Комунального закладу загальної середньої освіти «Авторська школа М.П. Гузика» Южненської міської ради Одеського району Одеської області
Предмет «Хімія»
Сіманько Олексій Олександрович, вчитель хімії та інформатики Криворізької загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 68 Криворізької міської ради Дніпровської області
Категорія «Навчальні предмети та інтегровані курси з 1 по 9 клас»
Предмет «Іноземні мови»
Любич Вікторія Вікторівна, вчитель англійської мови опорного закладу освіти «Ржищівський ліцей «Лідер» Ржищівської міської ради Київської області
Предмет «Інформатика»
Букач Антоніна Василівна, вчитель інформатики Білоцерківської гімназії № 2 Білоцерківської міської ради Київської області
Предмет «Музичне мистецтво»
Телішевська Рената Миколаївна, вчитель музичного мистецтва та хореографії спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів з поглибленим вивченням української мови та літератури № 260 міста Києва

about Універсальні РодовідУчителі:
- Анатолій Ярошенко, основи української ідентичності
- Брати Капранови, youtube-канал “ім. Т.Г. Шевченка” з історії
- Інна Харчук, Орест Кузів, образотворче мистецтво
- Олексій Степанов, пластика, скульптура, парки, площі
- Андрій Піддубний, IT-індустрія та стартапи, штучний інтелект
- Олексій Наказной, методика оволодіння англійською мовою “Мовний тренажер Наказного”
- Жанна Розсипчук, Анатолій Байда, кераміка, гончарство
- Віктор Жалнін, (фронт-мен гурту “Мотанка”) музика, спів
- Олег Павлюченков, філософія неоренесансу, сучасна інженерія
- Андрій Старовойт, школа бойових мистецтв ”Пересвіт”
- Володимир Каплуненко, нанотехнології, наноматеріали
- Антон Целовальник, мистецтво, архітектура, дизайн
- Денис Копилов, світові дослідження “Я і світ”, фотографія
- Володимир Усов, космічна екосистема світу
- Віктор Кривенко, національний економічний егоїзм
- Павло Віктор, універсальна фізика
- Едуард Ахрамович, медіа-арт, створення і продюсування метавсесвітів, арт-банкінг
- Антон Бондаренко, основи національно - патріотичного виховання.

Визначено переможців Всеукраїнського освітньо-методологічного відбору «РодовідУчитель – 2022»